مصاحبه خانم فرزانه لطفی

با سلام و احترام

1-از چه روشی برای فروش استفاده کردید؟

فروش یک قسمت کوچک از کوه یخ در علم بازاریابی و فروش است ولی در واقع فقط همین تکه کوچک است که نتیجه کار را به نمایش می گذارد، و این مهم تنها با یک پروسه کاملا برنامه ریزی شده و پیوسته محقق خواهد شد . روندی که اینجانب در کار خود پیش گرفتم یک سناریو کاملا برنامه ریزی شده است که با پشتکار و پیگیری مداوم چنین نتایجی را برایم رقم زده. به یک روش خاص بسنده نکرده ام و از روش های متفاوت فروش و بازاریابی برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده کرده ام ولی نکته مهم اینجاست که برای هر روش قبل از اجرا سناریو تعریف کرده ام و با توجه به شرایط حاکم پیش رفتم. از انواع روش های فروشی که در مجموعه محترم آتیه سازان و.... فراگرفته ام مانند روش پرسش و پاسخ بوده که خیلی زیاد  تاثیر گذار است و روش مذاکرات b2c

2-از چه بازار هدفی استفاده کردید؟

از انواع بازارهای سرد و گرم و ارجاعی در یک زمان واحد استفاده می کنم به دلیل اینکه شرایط حاکم بر جامعه تا حدودی بازاریابی را با محدودیت مواجه کرده و معتقد به این هستم که باید در شرایط سخت، سخت تر کار کرد تا موفق شد. برای موفق ماندن باید نسبت به تغییرات جدید هوشمند باشیم.

3- پیشنهاد شما برای سایر نمایندگان فروش چیست؟

آرزوی  موفقیت و کامیابی دارم برای تمام همکاران عزیزم در مجموعه محترم آتیه سازان و تنها 2 نکته که دوست دارم به آنها یادآوری کنم این است که :

1)  همکاران ما رقیب ما نیستند و باید دوست و شریک خودمون بدونیم چه بسا که این مسئله باعث هم افزایی فوق العاده ای در خلق ایده های متفاوت و در نهایت افزایش فروش و در نهایت درآمد خواهد شد.

" در اینجا جا داره از دوست و همکار گرانقدرم جناب آقای سید حسین میرحسینی بابت تمام ایده های نو و نگرششون و انرژی مثبتی که به اینجانب انتقال داده اند تشکر ویژه کنم ."

2)  در کنار مشتری به عنوان یک مشاور بیمه ای دلسوز و  طرفدار حق و حقوقش قرار بگیرید و نه یک نماینده یا عامل فروش که فقط قراره یک بیمه بفروشه و در زمان نیاز حتی جواب تماس بیمه گذار هم نده و بیمه گذار رو  به حال خود رها کنند و باید پیگر امور قبل و بعد از تهیه بیمه باشند و با این کار حس فوق العاده ای به آنها می دهند و هیچگاه شما را فراموش نخواهند کرد.

به مشتری به چشم درآمد نگاه نکنیم بلکه هدف و دیدگاه فقط کمک به بهبود شرایط حال و آینده آنها باشه.

رسالت ما مشاوره و آگاهی دادن به افراد جامعه برای آینده ای بهتر است.

4- چرا آتیه سازان بیمه سامان؟

با توجه به اینکه من در گذشته سابقه کاریم غیر مرتبط با صنعت بیمه بود و خیلی هم شرایط کاری ایده آلی داشتم تنها دلیل ورود من به صنعت بیمه خرید بیمه نامه عمر برای خودم بود که در نهایت سامان را انتخاب کردم و دست بر قضا از همان ابتدا با آتیه سازان بیمه سامان آشنا شدم و همین امر موجب شد خودم هم در این صنعت مشغول به فعالیت بشم اما پس از 3 ماه تحقیق راجع به  شرکت های بیمه ای به این نتیجه رسیدم که هیچ شرکت بیمه ای محصول بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه خودش رو به جذابی بیمه سامان ارائه نمیده و این مهر تائیدی شد برای تحقیقاتم بین شرکت های بیمه ای و باعث شد با بیمه سامان و شرکت قدرتمند آتیه سازان در صنعت بیمه فعالیتم رو آغاز کنم، و در آتیه سازان راهم را ادامه دادم چون خیلی از درس ها و تجربه های کاری و غیر کاری رو در آن آموختم و رشد کردم و اگر در قیاس با دیگر مجموعه های مشابه بخوایم ببینیم از آتیه سازان بهتر ، برتر و همراه تر نداریم .

 

هم اکنون مایه ی افتخار اینجانب است همکاری با گروه آتیه سازان

باشد که همگان بتوانیم تاثیری ژرف در صنعت بیمه برتمامی اقشار جامعه داشته باشیم