مصاحبه خانم فاطمه کشاورز

با سلام و احترام

1-از چه روشی برای فروش استفاده کردید؟

با راهنمایی مدیرم جناب اقای نام اور و آموزشهای سازمان آتیه سازان متوجه شدم برای ارائه بیمه عمر باید ارتباط قوی تر و دلسوزانه تری با مردم داشته باشم. در همین راستا به روش داستان گفتن وتصویر سازی و تشخیص نیاز به روشT مشاوره هایم را انجام دادم. ضمن اینکه باور بنده بر این هست که خدمتی که ما ارائه میکنیم، جزء برترین خدماتی هست که به مردم ارائه می شود. پس برای خدمت رسانی به مردم، واهمه ای نداشتم و تلاش کردم خدماتی که ارائه میدهیم را به مردم توضیح دهم.

2-از چه بازار هدفی استفاده کردید؟

ابتدای کارم از بازار گرم شروع کردم ، در ادامه با گرفتن بازار ارجاعی روی این بازار کار کردم و متوجه شدم بهترین نتیجه را از بازار ارجاعی میتوان گرفت.

3- پیشنهاد شما برای سایر نمایندگان فروش چیست؟

بمهمترین کاری که من کردم آموزشها را گوش دادم و به سرعت عمل کردم و با هدف گذاری درست به نتیجه رسید ه ام، این پیشنهاد من به دیگر نمایندگان است. ضمن اینکه پیگیری مداوم نسبت به کسانی که قصد دارند بیمه شوند و یا کسانی که از شما مشاوره گرفته اند را نباید از قلم انداخت.

4- چرا آتیه سازان بیمه سامان؟

وقتی یک جایی همدلی ، انرژی تیمی و حمایت و پشتیبانی همیشگی وجود دارد در پی آن موفقیت هم به همراه دارد و من هم به شدت به دنبال موفقیت بوده و هستم و آشنا شدن با این مجموعه من را به اهدافم می رساند به همین دلیل آتیه سازان خانواده من شده است.

هم اکنون مایه ی افتخار اینجانب است همکاری با گروه آتیه سازان

باشد که همگان بتوانیم تاثیری ژرف در صنعت بیمه برتمامی اقشار جامعه داشته باشیم