1-از چه روشی برای فروش استفاده کردید؟

به اعتقاد من روش روتین و مشخصی برای مشاوره وجود ندارد و داشتن خلاقیت در هر مشاوره رمز اصلی موفقیت یک مشاور است و اگر مشاوره ها درست مدیریت و زمانبندی شوند قطعا نتیجه حاصل خواهد شد داشتن نظم و برنامه ریزی و قبل از آنها داشتن اهداف سوزاننده باعث ایجاد انگیزه لازم جهب کسب موفقیت خواهد شد.

برتر شدن در آبان ماه برای اینجانب یک هدف بسیار مهم بود چون با توجه به كسب مقام اولي در تيرماه برتري مجدد نشان دهنده استمرار در موفقيت محسوب ميگردد و همزمان درتیم منتخب جام حماسه و ليگ برتر هم تاثیر گذار میشد و قهرمانی با تیم اهمیت بسیار بالایی داشت ، مهمتر از آن در جایگاه مدیر فروش میخواستم در امر مشاوره و فروش هم یک الگو برای کارشناسان و مديران كل سازمان باشم و همین انگیزه کافی بود که با جدیت بیشتری پیگیر مشاوره هام باشم و در نهایت متوجه شدم برتر شدن نمیتونه دور از دسترس باشه "اگر خودت بخواهی "

2- ازچه بازار هدفی استفاده میکنید؟

در این مقطع زمانی از بازار سرد استفاده میکنم و هدفی که من دارم به صورت یک هدف کلی در دستور کار من قراردارد و این هدف مشاور تخصصی شدن در جامعه پزشکان میباشد ، شاید تا حالا 20 % مسیر را رفته باشم ولی قطعا این اتفاق رخ خواهد افتاد و برای من فوق العاده مهم و پررنگه که قطعا راه طولانی در پیش خواهم داشت .

3- پیشنهاد شما برای سایر نمایندگان فروش چیست؟

به دیگر همکارانی که دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می کنم این سوال را از خودشون بپرسند: چرا باید موفق باشند ؟ داشتن انگیزه و استمرار مهم ترین اصل در این راستا است ، و نیروی فوق العاده ای به شما خواهد داد برای حرکت به سمت هر آنچه که هدف قرار داده شده است ،داشتن انگیزه درست مثل سوخت هواپیماست که وقتی ایجاد شده با قدرت شما را به سمت جلو هدایت میکند .

4- چرا آتیه سازان بیمه سامان؟

آتیه سازان یعنی زندگی نو یعنی ورود به دنیای جدید و متفاوت

اعتراف میکنم که در این دنیای جدید نگاهم به زندگی تغییر کرد ، اتفاقات بزرگی در من رخ داد ، به خودم میبالم که عضو کوچکی از این خانواده بزرگ هستم ، با انسان های بزرگی آشنا شدم و درس های بزرگی گرفتم ، تک تک اعضای این خانواده بزرگ برای من با ارزش هستند ، گروه حمایتی جزء بزرگترین انسان هایی هستند که در زندگی دیدم ، ایمان دارم که احساس خوبی که من در سرپرستی خود دارم در سایر سرپرستی ها نیز وجود دارد. بسیار خوشحالم که کنار انسانهای بزرگی همچون اقایان محسنی ،سعیدی و مهرجویی قرار گرفتم که جا دارد از همه این بزرگواران به ویژه از مدیر ارشد متواضع و قدرتمند مجموعه جناب آقای امیرحیدری -همسر عزیزم- قدردانی کنم و برای سایر دوستان آرزوی توفیق روز افزون.

در پايان ضمن آرزوي موفقيت براي همه همكاران ارجمند ؛اين برتري را به همه هم استانيهاي عزيز كرمانشاهي كه در زلزله اخير به طرق مختلف دچار آسيب شدند تقديم ميكنم.

هيچ تمدني از بين نخواهد رفت مگر آنكه از درون نابود شده باشد(ويل دورانت)